Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

MARK Ahhaat Käevõru

Tootekood: 100
Ühik: tk
14,50 €
Kogus:

MARK Ahhaat Käevõru

Pikkus: 17,5 cm

Kivide diameeter: 8 mm

Kas Sul napib julgust ja enesekindlust, et olla igas olukorras rahulik ja Sind ümbritsevaga harmoonias? Kui jah, siis on ahhaat Sulle ideaalne kaaslane. Ahhaat kivikestega kauni käevõru kandmine aitab Sind tööl ja on abiks ka õpingutel.

Ahhaat suurendab enesekindlust, vähendab ärevust, annab jõudu ja energiat. Ahhaat käevõruga tunned end rahuliku ja keskendununa. Ahhaat on abielu, partnerluse, armastuse ja ustavuse kivi.

MARK Ahhaat Käevõru:

*aitab nahaprobleemide puhul

*vähendab unetust ja toob ilusad unenäod

*tõhustab seedimist

Ahhaat on poolvääriskivi, mis mõjub kaitsvalt, vaimselt stabiliseerivalt, aitab vaadata enda sisse ja töötada mälestustega. Lisaks aitab ahhaat omaks võtta Sinu tõelist olemust ja väljendada tõde igas olukorras. Tervendades südames peituvat viha ja kibestumist, muudab ahhaat sisemist negativismi ja annab julgust uuteks algatusteks.

Sinine ahhaat sobib eriti hästi järgmistele tähtkujudele: Kaksikud, Sõnn, Neitsi, Skorpion, Kaalud, Kaljukits

NB! Kui Sulle meeldib ahhaat käevõru, kuid Sinu tähtkuju on eelmainitutest erinev, siis on see märk sellest, et Sa tõenäoliselt vajad ahhaadi tervendavaid omadusi ja see tõmbab Sind enda poole.

Ahhaadi värvused võivad olla erinevad. Mina valisin Sinu jaoks sinise! See sobib ideaalselt kookose ja piparmündi aroomilise scrub'iga.

Käevõru kaunistab ilus süda, mis valmistatud roostevabast terasest. See ei roosteta ega kaota oma säravat läiget.

MARK Ahhaat Käevõru on pakendatud armsasse kinkekotti!