Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

MARK Hauliit Käevõru

Tootekood: 300
Ühik: tk
13,50 €
Kogus:

MARK Hauliit Käevõru 

Pikkus: 17,5 cm

Kivide diameeter: 8 mm 

Kas Sul on raske uinuda, sest pea on paksult mõtteid täis, mis hoiavad sind hiliste öötundideni üleval? Sooviksid Sa tunda end rahulikumana? Kui Sinu vastus on “JAH”, siis proovi minu valgest hauliidist käevõru. Valgel hauliidil on võime maandada kõiki üleliigseid energiaid ja pinget tekitavaid emotsioone nii inimese sees kui ka keskkonnas, kus kristall parajasti viibib. Hauliit toob igasse päeva leevendust ja võimaldab Sul õhtul rahulikult uinuda.

Hauliit on hea kaaslane inimesele, kes soovib vaimselt areneda ja häälestuda ning avada oma meeled vastu võtmaks universumi tarkust ja intuitsiooni. Hauliit aitab eesmärke püstitada ja neid ka saavutada, olgu nendeks siis nii vaimseid, kui ka materiaalseid eesmärgid.

MARK Hauliit Käevõru:

*leevendab unetust

*aitab omastada kaltsiumi (kaltsium tugevdab hambaid, luid ja pehmeid kudesid)

*maandab pingeid stressirohketes olukordades 

Valget hauliidi kohta öeldakse ka magnesiit. Rahvasuu nimetab hauliiti lausa “koduõnnistajaks”, sest sellel on võime kaitsta kandja tervist ka siis, kui nad ise unustavad seda teha.

Valge hauliit sobib eriti hästi järgmistele tähtkujudele: Kaksikud, Vähk

NB! Kui Sulle meeldib valge hauliit, kuid Sinu astroloogiline tähtkuju erineb eelpool nimetatutest, siis võib see olla märk sellest, et hauliit tõmbab Sind enda poole. Tõenäoliselt vajad sa hauliidi rahustavat energiat.

Kuna hauliidi värvus on valge, siis sobib see eriti hästi kookose aroomilise scrub’iga.

Käevõru kaunistab ilus süda, mis valmistatud roostevabast terasest. See ei roosteta ega kaota oma säravat läiget.

MARK Hauliit Käevõru on pakendatud armsasse kinkekotti!