Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kinkekomplektid

Kui Sulle meeldib kingituste tegemine sama palju kui mulle, kuid Sa ei suuda kunagi otsustada, mis peaks ühte kinkekomplekti kuuluma, siis luba ma aitan Sind! Siin on minu lemmikud.

Järjesta:

Kinkekomplekt "Luksuslik nauding" koosneb neljast MARK Scrub näo- ja kehakoorijast, ühest topsist ja ühest näorätikust.

68,00 €
75,38 €

Kinkekomplekt "Täiuslik nauding" koosneb kolmest MARK Scrub näo- ja kehakoorijast, ühest topsist ja ühest näorätikust.

53,00 €
59,41 €

Kinkekomplekt "Nauding" koosneb kahest MARK Scrub näo- ja kehakoorijast, ühest topsist ja ühest näorätikust.

38,00 €
43,44 €

"Nauding kahele" koosneb spetsiaalselt meestele mõeldud MARKi näo- ja kehakoorijast "for HIM after GYM" ja naiste suurest lemmikust MARK Kohv Kookos.

24,00 €
27,97 €

Tee endale või oma meessõbrale/kallimale energiat andev kingitus. "Boyfriend'i Üllatus" koosneb "for HIM after GYM" scrubist, topsist ja Tiigrisilma käevõrust.

Tiigrisilm on tuntud õnnetooja. Selle tugevad energialained annavad kandjale enesekindlust ja julgust otsustada. Tiigrisilm suurendab tahtejõudu, väärikust ja praktilist meelt.

Kohvi-scrub "MARK for HIM after GYM" hoolib ja värskendab nahka kohvi ja teiste naturaalsete koostisosadega. Ja seda ka pärast kõige kurnavamat treeningut! MARKi pH-tase on sama, mis Sinu nahal. Seega nad mõistavad teineteist ideaalselt. 

27,00 €
30,00 €

"Ideaalne Kolmik" koosneb huulekoorijast ja huulepalsamist ning näokoorijast.

20,00 €
22,50 €

"Isepäine Tiiger" on kombo, mis koosneb MARK Kohv Originaal kehakoorijast, MARK hoiustamistopsist ja MARK Tiigrisilm käevõrust.

31,00 €
34,97 €

"Õhetav Enesekindlus" on kombo, mis koosneb MARK Kohv Piparmünt kehakoorijast, MARK hoiustamistopsist ja MARK Ahhaat käevõrust.

31,00 €
34,97 €

"Veetlevalt Naiselik" on kombo, mis koosneb MARK Kohv Kookos kehakoorijast, MARK hoiustamistopsist ja MARK Hauliit käevõrust.

31,00 €
34,97 €