Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

MARK Scrub käevõrud

Poolvääriskivid ehk kristallid on imeline kingitus, mida maa meile pakub. Nendesse on talletunud kogu universumi jõud ja vägi. Seega pole minu kaunid käevõrud ainult ilusad, vaid ka truud abilised, mis Sinu eest hoolt kannavad.

Järjesta:

MARK Ahhaat Käevõru

Pikkus: 17,5 cm

Kivide diameeter: 8 mm

Kas Sul napib julgust ja enesekindlust, et olla igas olukorras rahulik ja Sind ümbritsevaga harmoonias? Kui jah, siis on ahhaat Sulle ideaalne kaaslane. Ahhaat kivikestega kauni käevõru kandmine aitab Sind tööl ja on abiks ka õpingutel.

14,50 €

MARK Hauliit Käevõru 

Pikkus: 17,5 cm

Kivide diameeter: 8 mm 

Kas Sul on raske uinuda, sest pea on paksult mõtteid täis, mis hoiavad sind hiliste öötundideni üleval? Sooviksid Sa tunda end rahulikumana? Kui Sinu vastus on “JAH”, siis proovi minu valgest hauliidist käevõru. Valgel hauliidil on võime maandada kõiki üleliigseid energiaid ja pinget tekitavaid emotsioone nii inimese sees kui ka keskkonnas, kus kristall parajasti viibib. Hauliit toob igasse päeva leevendust ja võimaldab Sul õhtul rahulikult uinuda.

13,50 €

MARK Roosa Kvarts Käevõru

Pikkus: 17,5 cm

Kivide diameeter: 8 mm

Kas Sul pole armastuses õnne? Või oled armastuse leidnud, kuid tahaksid seda veelgi tugevdada? Roosa kvarts mõjutab kõige enam armastust, ilu ja paranemist. Öeldakse, et inimene, kes kannab endaga kaasas roosat kvartsi on lahkem, kenavam ja sõbralikum.

14,50 €

MARK Tiigrisilm Käevõru 

Pikkus: 17,5 cm 

Kivide diameeter: 8 mm 

Kas Sa tahaksid olla nagu tiiger? Tugev, sihikindel ja majesteetlik? Kui Sinus peitub kasvõi väike tiiger või tiigritar, siis on see käevõru Sulle ideaalne.

14,50 €