Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Hei kaunitar! Räägin Sulle kehakoorimise võludest ja kas Sa neid fakte teadsid?

19.02.2018
Hei kaunitar! Räägin Sulle kehakoorimise võludest ja kas Sa neid fakte teadsid?

Tere, kallid sõbrad kaunikesed!

 Ma pole teile ammu kirjutanud ja pean tunnistama, et tunnen selle pärast tõelisi süümekaid. Kuid, mis aitab süümekate vastu kõige paremini? Eks ikka see, kui teha seda, mille tegemata jätmine neid põhjustab.

 Seega, mul on hea meel teile üle pika aja esitleda enda uut blogipostitust! :)

 Kirjutan täna sellest, miks peaks üldse nahka koorima ja püüan vahele ka mõned huvitavad faktid lisada.

 Alustan faktiga!

 Fakt nr 1:

Teadlaste sõnul on inimnaha pindala 1,5 – 2 ruutmeetrit ning selle kaal on viis protsenti kehakaalust.

 Wow… seda on ikka päris palju! Seega on meil kõigil umbes 2 ruutmeetrit pinda, mida igapäevaselt endaga kaasas tassime ning mis korralikku hoolitsust vajab. 

Naha koorimine on vajalik igale nahatüübile. Eriti hästi toimib see vananemise ennetamisel ja vananemisilmingute vähendamisel. See tähendab seda, et kui Sa minu scrubidega enda nahka regulaarselt hellitad, siis oled just kui “nooruse-allika” avastanud. Seda, millise lõhnaga sinu “nooruse-allikas” on, see on Sinu enda otsustada. Seni on eestlanade lemmikuteks olnud maheda kookose ja ergutava piparmündi aroomilised scrubid.

 Fakt nr 2:

Nahk koosneb kolmest kihist: marrasnahk, pärisnahk ja alusnahk. Naha paksus on 1- 4 millimeetrit.

MARKi ehk siis minu :) näo- ja kehakoorijad hoolitsevad ka selle eest, et sul ei tekiks vistrikke ja säiliks ühtlane nahatoon. Mõned minu nooremad austajad, kes veel keskkoolis käivad, on mulle kirjutanud, et piisas juba 4-5st korras, kui nende näonahk ühtlaselt ilusaks ja terveks muutus ning poiste pilgud kahekordistusid. 

Fakt nr 3:

Naha uuenemise protsess võtab aega umbes üks kuu.

Kui Sa veel ei tea, siis luba ma ütlen ka Sulle seda, mis juba paljud eestlanad teavad - MARKi näo- ja kehakoorijad on kõik 100% naturaalsed. Kõik koostisosad on looduslikud. Üheski minu tootes ei leidu keemiat ja mingeid E-aineid. Küll aga leidub rohkelt E-vitamiini ja see on Sinu nahale kasulik. Samuti on minu koorijates, mis kõrgkvaliteetseid Robusta kohviube, pruuni suhkrut, meresoola, mandliõli, orgaanilist kookosõli, naturaalseid eeterlikke õlisid. 

 Fakt nr 4: 

Inimene kaotab tunnis umbes 600 000 vana naharakku.

600 000 võib tunduda küll ilmatuma suur number, kuid tglt pole asi üldsegi nii hull, sest uusi naharakke tuleb aina juurde ja kui nende eest veel hästi hoolitseda, siis muutubki Sinu välimus elurõõmsaks, terveks ja kauniks.

Minu tooted sovivad igale nahatüübile ja seega ka Sinule. Et teada saada ja näha, kas minu jutul ja lubadustel ka tõepõhi all on, selleks piisab juba 1-2st korrast mõnest minu koorija kasutamisest. Jah, juba paarist korrast piisab, et veenduda, et kõik minu scrubid, olgu selleks siis KOOKOSE, ŠOKOLAADI, PIPARMÜNDI, TSITRUSE või KOHV ORIGINAALi aroomiline teevad imet.

Lisaks leidub minu e-poes markscrub.ee veel selliseid imelisi asju nagu “For HIM after GYM” šokolaadi-piparmündi aroomiline koorija meestele. 

Fakt nr 5:

Keskmise mehe nahk kaalub 5 kg, keskmise naise nahk aga 3 kg.

Kuid lisaks nahale vajavad talvise pakase ja suvise kuumuse ning kuivuse eest hoolitsust ka meie - huuled!

 Täpselt nii! See pisike musisuu peab olema alati ideaalses valmiduses ja välimus laitmatu. Keegi ju ei taha suudelda huuli, mis näevad välja nagu… ahh, las see kirjeldus pigem jääda! 

Keskendume parem kaunitele, täidlastele ja suudlust kutsuvatele huultele. Just selleks olen ma loonud eriti vinge kombo - “MARK Huulekoorija & Huulepalsam”

Kui tahad teada, mida kõike head need kaks sisaldavad ja kuidas nad sinu huulte eest hoolt suudavad kanda, siis hüppa e-poodi markscrub.ee!

Minu e-poest leiad veel palju muudki põnevat, kaunist, tervendavat, rõõmustavat ja lihtsalt ägedat, millest hetkel kribada ei jõudnud.

 

Lõpetuseks veel üks fakt ja siis juba uute kohtumisteni!

 

Fakt nr 6:

Sa oled ilus!

 

Sinu MARK