Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kõledal sügisel naudi kodust aroomiteraapiat

07.10.2017
Kõledal sügisel naudi kodust aroomiteraapiat

Tere, kullake! 

Kas teadsid, et aroomiteraapia võib luua imesid? Eeterlike õlide jõud suurendab ainevahetust ja aitab säilitada kogu organismi tasakaalu ning harmooniat. Kui oled uudishimulik uusi asju proovima, siis ma soovitan Sulle järgnevat - kasuta ainult kvaliteetseid ja looduslikke õlisid. Eeterlikud õlid, mida mõnikord nimetatakse ka essentsideks, on taimede kontsentreeritud lõhnaained. 

Millised õlid on kvaliteetsed? 

Kvaliteetseid õlisid müüakse tavaliselt tumedates pudelites. Miks? “Toonklaas”  aitab vältida valguse kokkupuudet. Eeterlike õlisid sisaldavad anumad peaksid alati olema korralikult suletud, kuna need on väga lenduvad ja seega aurustuvad kiiresti. Essentsid säilitavad kogu oma energia ühe aasta vältel, pärast hakkab see tasapisi vähenema. 

Kuidas lõõgastuda aroomiteraapiaga? 

Kõigist lõhnavõimalustest on aroomilambid kõige populaarsemad. Lambi anumasse pannakse vesi, kuhu sisse tilgutatakse ca 10 tilka eeterlikku õli. Lambi alumisse ossa asetatakse teeküünal. Küünlaleegi mõjul vesi koos õliga soojeneb ja tuba täitub meeldiva aroomiga. 

Kui Sa peaksid end natuke tõbisena tundma, siis tilguta lemmikaroomiga õli salli sisse. Lase end sissehingatavatel aroomidel ravida. Aga Sa võid õli ka kuuma vee sisse tilgutada ja siis veeaure sisse hingata. Eriti hästi toimib selline asi siis, kui Sa rätiku endale üle pea paned ja aurava vee kohale nö pisikese telgi moodustad. Usalda mind, juba mõne hetke pärast läheb Su enesetunne paremaks! 

Aroomiteraapia MARKiga? 

Jah, kullake! Kõigis minu scrubides on mandli või kookose eeterlikku õli. MARK Kohv Tsitrus sisaldab ka tsitrusviljade eeterlikke õlisid. Kui Sa aga otsustad minu e-poest endale MARKi näokoorija soetada, siis tea, et selles leidub veelgi suurem valik eeterlikke õlisid. Uuendusliku näokoorija aktiivseteks koostisosadeks on teepuu-, avokaado- ja jojobaõli. Need on segunenud Robusta kohviubadega ja teiste hoolikalt valitud naturaalsete koostisosadega. Üheskoos nad puhastavad, toidavad, niisutavad ja pehmendavad Sinu nahka. 

Avasta eeterlike õlide võlumaailm ja luba end hellitada! 

Sinu MARK