Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kuidas vältida isepruunistaja-katastroofe?

19.04.2018
Kuidas vältida isepruunistaja-katastroofe?

Hei mu armas,

Ilmad on juba mõnusalt soojaks läinud. Ja kindlasti paljud vaatavad igatseva näoga aknast välja ja unistavad, et saaks juba rannamõnusid nautida. Ja kui tekibki võimalus päikese kätte minna, on nahk esialgu nii hele, et kumab vastu.

Nagu me teame, siis solaariumit tasub vältida, et oma nahka vähi ja enneaegsete kortsude eest säästa. Kes ei jõua päikesepaistet oodata, võib oma nahka toonida isepruunistava kreemiga.

Tõenäoliselt on paljudel isepruunistajate vastu eelarvamus, sest head kreemi on raske leida. Isepruunistavad kreemid ei lõhna kõige paremini, need määrivad riideid ja valesti peale kandes võivad jätta naha laiguliseks. Pole just selline rannabeibe välimus, mida naised ihkaks.

Uuemad isepruunistavad kreemid ja sprayd on paremad ja ka lihtsamad peale kanda. Vaatamata sellele võib tulemus jääda kehv, kui kasutaja ei tea, millele tähelepanu pöörata.

Ma tean kullake, et zebra kombel triibuliseks või gepardi kombel laiguliseks jäämine on kõikide naiste suurim hirm aga sellest ei saa muud moodi vabaks, kui muudkui harjutada!

Siinkohal mu kullake, toon sinuni mõned nipid ning otseloomulikult olen ma sulle taaskord abiks ;)

  1. Koori oma nahk dushi all pehme nuustikuga ja puhastava dushigeeliga. Koorimine eemaldab kuiva, lahtise nahakihi (surnud naharakud).
  2. Kuivata end korralikult. Et mitte riideid kreemiga kokku määrida, on kreemi kõige parem kehale määrida alasti olles.
  3. Alusta kreemi pealekandmist jalgadest, liikudes mööda keha ülespoole. Pruunistavat kreemi tuleks peale kanda rohkem, kui tavalist emulsiooni. Kanna kreem peale ringikujuliste liigutustega seni, kuni see on sisse imbunud, vältimaks ebaühtlaseid laike. Eriti tähelepanelik ole pahkluude ja põlvede pruunistamisel.
  4. Pese käed kohe peale kreemitamist. Veendu, et kreemi ei jäänud küünte alla, küünenahkadele ja sõrmede vahele.
  5. Lase kreemil kuivada vähemalt 15 minutit, peale seda pane selga mõni avar riideese ja oota, kuni kreem on täielikult sisse imendunud.

Kauni jume saavutamiseks kulub üsna palju aega, kindlasti soovid, et see ka pikemalt peal püsiks. Selleks tasub mõne päeva tagant end väga heleda isepruunistajaga üle kreemitada. Sama regulaarselt tuleks ka keha koorida, et vanemad kreemijäägid ühtlasemalt maha tuleks. Pärast pesemist kosuta nahka niisutava kreemiga ja pane tähele, et kuivatades liialt nahka ei hõõruks.

 

Kohtume vannitoas!

Sinu MARK