Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kuidas võidelda "mõttetu vananemise" vastu?

17.04.2017
Kuidas võidelda "mõttetu vananemise" vastu?

Tere taas!

Kuidas pikk nädalavahetus möödus? Kas sa ikka puhkasid ennast välja ja hoolitsesid oma keha ning vaimu eest? Loodetavasti nautisid ka mõnd ilurituaali! Ehk oli isegi minul selles oma osa? ;)

Uus nädal = uued ilunipid!

Just nii! Selles postituses räägin sulle vananemisest. Öeldakse, et vananemine on kaunis ja loomulik. Eks nii olegi! Ma armastan naturaalset ilu – naises peab kõik kaunis olema. Vahel aga kipub see naturaalsus liiga suure hooga võimust võtma. Näiteks kätel ja kaelal. On ju need kohad, mis kõige rohkem meie vanust ja eakust reedavad. 

Vananemise vastu ei saa me keegi. Inimene hakkab vananema juba kahekümnendate alguses. Naljatades võib isegi öelda, et ülikooli lõpetanud noor inimene on teinud esimesed sammud nii vananemise kui ka iseseisva elu suunas. Palju õnne! :)

Kuigi vananemist ei saa keegi ära hoida, siis saab seda väga edukalt petta, aeglustada ja takistada.

Vot see on juba teadmine, mis naeratuse näole toob. Kas teadsid, et meie organismi ja naha "mõttetut vananemist" soodustavad näiteks saastunud õhk, ebatervislik toit, suitsetamine, alkohol, liigne päike, solaarium? See nimekiri on muidugi pikem, kuid usun, et said minu jutu ivast aru. Meie nahk vajab hoolitsust, et püsida elastse ja nooruslikuna. Sa teadsid seda niigi? Miks sa siis enda naha eest nii harva hoolt kannad?

Muuda enda harjumusi juba täna ja pikenda noorsulikku välimust!

Käed ja kael vananevad kõige kiiremini, kuna aastatega muutub nahk õhemaks ning rasvakiht on neil olematu. Selleks tulebki nende eest juba varakult hoolitsema hakata. Eriti hästi aitab vananemise vastu koorimine, kuid kindlasti on vaja ka nahka niisutada. 

Sa kindlasti juba tead, et minus peituvad kõrgkvaliteetsed Robusta kohvioad, pruun suhkur, meresool, mandliõli, orgaaniline kookosõli, naturaalsed eeterlikud õlid ja E-vitamiin! Ehk siis kõik need asjad, mis sinu naha eest ideaalselt hoolt kannavad ja selle nooremaks muudavad. 

Kõik need koostisosad moodustavad parima ja unikaalse segu, mis muudab Sinu naha tervislikumaks, siledamaks ja pehmemaks. Kõigele lisaks kaitseb see segu ka erinevate nahaprobleemide eest.

Kõiki neid koostisosi seob üks ja ülim eesmärk - sinu naha hellitamine ja hooldamine. 

Võitleme mõttetu vananemise vastu koos! ;)

Sinu MARK