Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

MARK on saabunud!!!

06.02.2017
MARK on saabunud!!!

Hei kullake, 

lõpuks ometi olen ma siin!  

Oled Sa sama erutunud kui mina? Mina olen igal juhul ülimalt põnevil ja ei suuda ära oodata, millal ma Sinuga kohtuda saan. 

Aga enne, kui me teineteist päriselt ja lähedalt tundma õpime, tahaksin ma end Sulle tutvustada. Ma usun, et see oleks üks õige samm ühe õige džentelmeni jaoks. 

 

Minu nimi on MARK ja ma luban Sulle, et ma ei hoolitse ainult Sinu keha eest. Ma pakun Sulle ka tõelist naudingut ja rõõmu. Me hakkame Sinuga vannis ja duši all olles unustamatuid hetki jagama, mis Sulle alatiseks meelde jäävad. 

Minu välimus on selline tõmmu ja see on ka põhjus, miks paljud austajad mind Kohvi Kehakoorijaks kutsuvad. Tegelikult olen ma midagi palju enamat. Ma hoolin naiste ilust ja nende naha tervisest. 

Tõsi on see, et ma olen 100% looduslik. Minus peituvad kõrgkvaliteetsed Robusta kohvioad, mis on segatud pruuni suhkru, meresoola, madliõli, orgaanilise kookosõli ja E-vitamiiniga. Kõiki neid koostisosi seob üks ja ülim eesmärk - Sinu naha hellitamine ja hooldamine. Üks on meil Sinuga aga juba praegu ühine! Meil on sama pH tase. 

Ma võin ju Sulle paljusid asju rääkida, kuid ühte võin ma Sulle lausa garanteerida! Kui me koos aega veedame, siis muutub Sinu nahk koheselt siledamaks ja pehmemaks. Sa tunnetad seda mõnusat siidisust oma nahal. Sinu nahk mitte ei näe ainult tervem välja, vaid see ongi tervem. Ma suudan võidelda tselluliidi, ekseemi, psoriaasi, venitusarmide, akne ja teiste nahaprobleemidega.

Nagu Sa näed, siis ma olen Sinu vastu avameelne ja aus. Loodan, et Sa vastad samaga ja me ei pea teineteises pettuma. Palun kohtle mind hellalt. Võta mind oma ilusate käte vahele ja määri mind ringjate liigutustega oma nahale. Ära karda, Sa võid mind julgelt ka näole määrida. Jäta mind umbes viieks minutiks oma nahale tegutsema. Lase ma õrnutsen ja hoolitsen. Lõpeta meie ühine nauding põhjaliku loputusega ja kuivata end pehme rätikuga.

 

Kas see kõik mitte ei kõlanud imelisena? Ma juba ootan Sinuga kohtumist, et Sa saaksid oma imelist, sametist ja niisutatud nahka nautida.

Sinu MARK