Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Naudi suve koos MARKiga

17.07.2017
Naudi suve koos MARKiga

Hei mu kaunitar,

 

Kätte on saabunud mu lemmik-aastaaeg – suvi – ja Sa tead,mida kõike see tähendab!
Nüüd too oma keha välja päikese kätte, et saavutada pronksjas jume ja varuda ohtralt head D-vitamiini.

Ausalt, vaatamata nendele koledatele juttudele päevitamise ohtlikuse kohta, on puhkuselt naasta valge nagu piim suurim äpardus, mis Sinuga sellel suvel juhtuda võib. Aga kui Sa tahad tõesti olla hele nagu piim, siis äkki lisame sinna juurde natuke kakaod?
Igatahes, tark on ennast kaitsta päikesekaitsekreemidega.

Proovimist väärt on ka lause “ Ära satu päikese kätte kella 12.00-15.00 ja Sinuga ei juhtu midagi.”

Väga armas ja tore nõuanne, aga mida Sa peaksid seni tegema? Istuma toas ja lugema kärbseid seinal? Tore on muidugi see, et me kõik peame käima tööl, kus konditsioneerid töötavad nii tugevalt, et tunned kohati, et oled sattunud hoopis polaarjoonele. Lõunal lased ennast korra välja troopikasse ja siis tagasi külmkappi. Või siis otse ahju, kui teie kolleeg vihkab konditsioneeri ja lülitab selle mõneks tunniks välja, kui Sina väljas lõunat naudid.

Kuid lähme nüüd tagasi mõnusa kvaliteetaja veetmise juurde, nagu nädalavahetused ja oodatud puhkus. Ei ole kahtlustki, et Sa pead ennast ette valmistama selleks super positiivseks ja kuumaks hooajaks. See tähendab ainult üht -  MARK kehakoorija! See mitte ei jahuta sind täiuslikult maha (piparmünt .. wink*, wink*), lisaks eemaldab see ka kõik surnud naharakud ja toidab ning niisutab sinu talvest kuivanud nahka.

Sinu nahk muutub nii siidiseks ja pehmeks, et võibolla Sa arvad, et suvi tuli 3 kg liiga vara, kuid vaadates oma säravat nahka võid Sa suurima meelerahuga uued bikiinid selga tõmmata.  Ja kui soojad päikesekiired Sinu nahka puudutavad, siis ma luban, et päevitus kestab kordades kauem.

Ja isegi kui jääd päikese kätte natuke liiga kauaks – vaatamata minu nõuandele – siis ma olen Sinu jaoks olemas! Dušši alla minnes, pane MARK scrub oma kehale peale maskina ja lase tal teha oma tööd! Ära hõõru ärritatud nahka, vaid õrnalt määri endale scrubi peale ja jäta ta nahale mõjuma. Õlid MARK scrubis aitavad vähendada ärritusi ja taastab Sinu nahka. Ja ära karda ka kasutada scrubi siis, kui nahk hakkab pealt maha kooruma! Ma olen selle jaoks PARIM! Kohvikoorija aitab Sul vabaneda üleliigsest nahast ja valmistab selle ette uueks päevituseks. Ma mõtlen seda tõsiselt, kui ma ütlen, et MARK aitab säilitada Sinu selle suve päevituse. Ja see on suurim kingitus Sulle sellel suvel.

Naudi seda päikeselist suve ja oma uusi bikiiine. Sa oled imeline just sellisena nagu Sa oled!

 

Siiralt Sinu,

MARK