Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Sissekasvanud karvad on minevik! Tervita suve siledate säärtega

16.05.2017
Sissekasvanud karvad on minevik! Tervita suve siledate säärtega

Hei hei mu kullake,

Ilmad on juba nii mõnusalt soojaks läinud. Särav päike teeb tuju heaks.
Suve tulekuga meeldib mulle alati üks asi – seelikud lähevad lühikeseks ja siredad sääred lastakse päikese kätte uitama.
Küll aga olen kuulnud ja saanud küsimusi sissekasvanud karvade kohta, mis su kauni säärejooksule just head tooni ei anna.

Siinkohal toongi Sinuni paar head nippi:

  1. Ära kanna liiga kitsaid riideid. Pingul karvad põhjustavad hõõrdumist, mis avaldab survet karvanääpsudele, mille tulemusel karv hakkab sissepoole kasvama. Seega võivad Sinu sissekasvanud karvade põhjuseks olla Sinu liiga kitsad teksased.
  2. Raseeri duši all viimasena.  Raseerimine võib nahka väga ärritada ning kahjustada karvanääpse, mis võib viia sissekasvanud karvadeni. Alusta raseerimisega siis, kui oled juba mõne minuti olnud duši all, siis on karvad pehmemad. Kindlasti kasuta palun teravad žiletti!
  3. Kasuta niisutavat raseeimisvahendit. Karedad ja lokkis karvad karvad kasvavad just kõige suurema tõenäosusega sisse, seega naine – Sinu bikiinipiirkond on ohus. Selleks kasuta alati niistutavat raseerimisvahtu, geeli vms.
  4. Ja nüüd mu lemmik – KOORI, KOORI, KOORI! Enne igat liiki karvade eemaldamist on koorimine suurepärane viis, kuidas ennetada sissekasvanud karvade tekkimist. Mida rohkem on Sinu kehal surnud naharakke, seda raskem on Sinu karvadel kasvada.  Koorimine eemaldab surnud naharakud ning võimaldab karvadel ilusti kasvada.

 

Ma ei väsi end kordamast ja ütlen seda taas: „Me oleme Sinuga lihtsalt perfect match ❤“

 

Kuumade kohtumisteni, silmarõõm!

 

Sinu MARK