Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Suveks MARKiga varbad korda!

08.06.2017
Suveks MARKiga varbad korda!

Hei mu kaunitar, 

Kuidas Sul läinud on? Ma loodan, et Sul on kõik hästi ja naudid juba esimesi mõnusaid suvepäevi. 
Lõpuks saabki varbad värkse õhukätte pista ja nautida suve soojust. Kaunite varvastega eputamiseks tuleb aga läbi viia korralik jalahooldus ning lasta värvimeri möllama Sinu varvastele.

Jalgade eest hoolitsemine ei paku lihtsalt ainult silmailu, vaid see annab ka vaimsel tasandil hingerahu. Näiteks on jalatalla all peidus olulised punktikesed, mille stimuleerimine mõjub kui hommikune kohv või metsajooks - virgutavalt ja ergastavalt.

PIdev jalgadega tegelemine aitab vähendada stressi ja hoiab eemale erinevad jalahaigused. 

Nüüd aga toon SInuni paar head nippi koduseks pediküüriks: 

1. Jalavann - õige pediküür algab alati jalavanniga. Vette võid lisada meresoola või spetsiaalseid vannitablette, mis muudavad paksenenud naha pehmemaks. 

2. Raspeldamine - leia endale sobiva tugevusega toode, milleks võib olla nii pimsskivi kui ka raspel. Ole oma jalgadega õrn. 

3. Koorimine - see on alati minu lemmik tegevus! Korra nädalas tuleks kindlasti üks korralik jalgade koorimine ette võtta. Erilist tähelepanu pööra kandadele ja päkkadele, kuhu kipub kogunema paksenenud nahka. Ekstra mõnu tuleb ka sellest, et koorimine puhastab nahka sügavuti ja minus sisalduvad õlid muudavad Su jalad sametpehmeks. 

4. Küüned ilusaks - varbaküünte kärpimisel lähtu põhimõttest, et need tuleks lõigata sirgelt, mitte kaarjalt. Paljud teevad selle vea, et lõikavad kaarega ning tulemuseks on sageli sissekasvanud küüned. Vajaduse korral lükka puupulgakesega küünenahad tagasi, et küünepind jääks kenasti terves ulatuses värvitav. Ja lõpetuseks kanna küüntele peale mõni oma lemmikvärv.

5. Kreemitamine - saadaval on suur hulk spetsiaalseid jalakreeme, mis ei lase paksul nahal tekkida ning mille toime on hulga tugevam kui tavalistel kehakreemidel, sest jalad vajavad teistsugust hoolt.

Nüüd ei olegi muud, kui leia enda jaoks aega ja pista oma varbad jalavanni ning mõnu võibki alata! 

Ootan juba Sinuga kohtumist! 

Sinu MARK