Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

KKK

  • Kuidas MARKi kasutada?

Esiteks kullake, tee oma keha märjaks! Siis võta MARK oma käte vahele. Peotäis MARKi on piisav kogus. Hõõru ja masseeri teda oma kehale ringjate liigutustega. Pööra tähelepanu probleemsetele kohtadele ja ära karda MARKi ka endale näkku panna. Jäta MARK oma nahale tegutsema viieks minutiks ja lõpeta see ühine nauding põhjaliku loputusega. Samal ajal, kui MARK Sinu kehal võimalike nahaprobleemidega võitleb, tee Sina koos temaga üks lahe pilt. Jaga fotot ka MARKi Instagrami kontol (@markscrubee) või tema facebooki profiilil (www.facebook.com/markscrubee). MARKi on soovituslik kasutada 2-3 korda nädalas.

  • Millal näen esimesi tulemusi?

MARK on tõeliselt erakordne! Kohe pärast esimest kasutust näed Sa, et Sinu nahk on pehme ja niisutatud. 

  • Minu nahk on väga tundlik. Tohin ma MARKi kasutada?

Jah, kindlasti. MARK sisaldab ainult naturaalseid koostisosi. See on sobilik isegi beebi nahale. Enne esimest kasutuskorda on aga siiski soovituslik väikest osa MARKi oma nahal proovida.

  • Kas ma võin MARKi oma näol kasutada?

Jah, MARK on sobilik kogu Sinu kehale, kaasa arvatud Sinu näole.

  • Kui kauaks jagub ühest pakist?

See oleneb sellest, kui suur on Sinu armastus MARKi vastu ja kui tihti te kaks duši all või vannis kohtute. Kui see hakkab juhtuma kaks korda nädalas, siis peaks MARKi jaguma umbes üheks kuuks. See sõltub ka sellest, kas Sa hakkad MARKi kasutama kogu kehal või ainult oma näol ja/või mõnel muul kehaosal, nt: küünarnukid, käed, jalad jne.

  • Kuidas ma peaksin MARKi hoidma?

MARKi väline pakend on veekindel, kuid ära unusta seda korralikult sulgeda peale igat kasutuskorda. MARKi tuleb hoida kuivas kohas. Ürita nii, et vesi ei satuks pakendi sisse.

  • Kuidas on lood kohaletoimetamisega?

Postikulu sõltub teenusepakkujast ja on tasuta kõikide tellimuste puhul, mis on väärtuses alates/üle €49.00.

Sooritades ost E-N enne kella 12:00 on planeeritav kohaletoimetus järgmisel päev. Ostud, mis on sooritatakse neljapäeval peale 12:00 või reedel, kuni kella 12:00 toimetatakse kohale esmaspäeval. Reedel peale kella 12:00, nädalavahetusel ning riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse kohale ülejärgmisel tööpäeval.

Itella SmartPOST €2.95 (pakiautomaat)
Omniva €2.98 (pakiautomaat)

Sooritades ost E-R enne kella 14:00 on planeeritav kohaletoimetus järgmisel päeval. Saaremaale ja Hiiumaale jõuavad pakid ülejärgmisel tööpäeval. Reedel peale 14:00, nädalavahetusel ning riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse kliendini ülejärgmisel tööpäeval.

  • Ma olen huvitatud koostööst, mida ma peaksin tegema?

Kui Sa oled huvitatud mis tahes koostööst, siis palun saada mulle kiri info@markscrub.ee ja tutvusta lühidalt mulle oma ideid. Ma vastan nii ruttu kui võimalik.