Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kasutustingimused

KASUTUSTINGIMUSED

-----

ÜLEVAADE

Seda kodulehte haldab MARK SCRUB. Lehekülje terminid "Me", "Meid" ja "Meie" viitavad MARK SCRUB-ile. MARK SCRUBile kuulub sellel veebilehel kõik, sealhulgas kõik teave, vahendid ja pakkumised, mis on Teile, kui kasutaja, mõeldud arusaamiseks ja kinnitamiseks. Kõik kasutustingimused, sise-eeskirjad, lepingud ja märkused on märgitud alljärgnevalt.

Külastades või soetades midagi meie leheküljelt, rakendute meie teenustega ning nõustute olema seotud järgnevate kasutustingimustega ( “Kasutustingimused” ). Samuti lisanduvate kasutustingimustega, mis asuvad nii siin, kui on ka saadaval lisa lingina. Need Kasutustingimused kehtivad kõigile antud leheküljel viibijatele, sealhulgas piiranguteta kasutajate brauseritele, hankijatele, klientidele, kaupmeestele ja/või sisu kaasautoritele.

Palun lugege käesolevad teenusetingimused enne meie kodulehe kasutamist hoolikalt läbi. Tagades omale ligipääsu ja/või kasutades mistahes osa meie lehel, nõustute ka rakenduvate Kasutustingimustega. Kui Te ei nõustu kõigi siin lehel olevate Kasutustingimustega, ei ole Teil võimalik ka omada ligipääsu antud lehel ja kasutada ühtegi teenust meie lehel. Kui antud Kasutustingimused on esitatud pakkumisena, on Kasutustingimustega nõustumine selgesõnaliselt piiratud.

Kõik uued lisad ja/või tööriistad, mis on lisatud antud poodi, rakenduvad samuti Kasutustingimustega samasse kategooriasse. Kõige uuemat versiooni Kasutustingimustest saate sirvida sellel lehel alati endale sobival ajal. Jätame endale õiguse uuendada, muuta või asendada iga osa Kasutustingimustest, tehes seda värskete postituste ja/või muudatustega oma veebilehel. Muudatuste jälgimiseks, palume end hoida veebilehel toimuvaga kursis. Kui jätkate meie veebilehe kasutamist, siis nõustute automaatselt ka juba muudetud Kasutustingimustega.

Meie veebipoodi haldab Shoproller OÜ. Nemad annavad meile online e-kaubanduse platvormi, mis võimaldab meil Teile meie tooteid ja teenuseid müüa.

PUNKT 1 - E-POE TINGIMUSED

Nõustudes Kasutustingimustega kinnitate, et olete täisealine ja annate oma nõusoleku seda veebilehte külastada ka oma olemasolevatel alaealistel ülalpeetavatel. 

Te ei tohi kasutada meie tooteid mis tahes ebaseaduslikul või loata eesmärgil, ega teenuse kasutamisega mõnda seadust rikkuda oma pädevuse (sealhulgas, kuid mitte ainult autorikaitseseadused) lõikes. Keelatud on saata viiruseid, solvava ja ebameeldiva sisuga sõnumeid ja koode. Mistahes reeglite rikkumine toob endaga kaasa kohese teenuste lõpetamise.

PUNKT 2 - ÜLDTINGIMUSED

Meil on õigus keelduda teenuse pakkumisest, kellele ise soovime, Meile sobival ajal.

Te mõistate, et teie informatsiooni sisu (välja arvatud krediitkaardi andmed), võib olla üle krüpteerimata ning kaasata (a) edastamiseks võrkude kaudu; ja (b) muudatusteks ja kohandamiseks tehnika nõuetele või arvutivõrgu seadmete ühendamiseks. Krediitkaardi andmed on alati krüpteeritud ülekande ajal üle kogu võrgu.

Nõustute mitte reprodutseerida, paljundada, kopeerida, müüa või kasutada mis tahes osa Meie teenustest, teenuste osast või mistahes teenusepakkujaga seotud teenustest/toimingutest Meie lehel, välja arvatud Meie ametliku kirjaliku loata.

Pealkirjad käesolevas lepingus sisalduvad ainult mugavuse pärast ning ei piira ega mõjuta neid tingimusi.

PUNKT 3 - TÄPSUSTUSED, TÄIUSTUSED JA INFORMATSIOONI AJASTUS

Me ei vastuta, kui avalikustatud teave sellel veebilehel ei ole täpne, täielik või hetkel vastav. Materjal sellel veebilehel on üldine info ja sellele ei tohiks tugineda või kasutada ainuõigete otsuste tegemisel küsimata üle esmast, täpsemat ja täiuslikumatelt või kiirematelt infoallikatelt. Igasugune sõltuvus seoses veebisaidil oleva materialiga on oma enda vastutusel.

See veebisait võib sisaldada teatud ajaloolist informatsiooni. Ajaloolised andmed, üldiselt, ei pruugi olla täpsed ja on ette nähtud ainult viiteks. Me jätame endale õiguse muuta selle lehekülje sisu igal ajal, kuid meil ei ole kohustust uuendada informatsiooni meie veebilehel. Nõustute, et see on Teie kohustus jälgida muutusi meie koduleheküljel.

PUNKT 4 - MUUDATUSED TEENUSTEL JA HINDADEL

Hinnad meie toodetel ja teenustel võivad muutuda ilma ette teatamata.

Meil on õigus igal ajal muuta või lõpetada teenuste ja toodete pakkumine (kaasa arvatud selle osa või selle sisu) ette teatamata.

Me ei vastuta Teie ega ühegi kolmanda isiku ees mis tahes muutmist, hinnamuutuse, teenuste lõpetamise või parandusega seonduvaga.

PUNKT 5 - TOOTED JA TEENUSED

Teatud tooted või teenused võivad olla kättesaadav ainult internetis veebilehe kaudu. Neid tooteid või teenuseid võib olla piiratud koguses ja nende suhtes rakendatakse tagasisaatmist või vahetamist ainult vastavalt meie Tagastustingimustele. 

Oleme teinud kõik endast oleneva, et kuvada võimalikult täpselt värvid ja pildid meie toodetest, mis on nähtavad poes. Me ei saa garanteerida, et Teie arvuti/nutiseadme monitori ekraan kuvab võimalikult täpse värvi meie toodetest.

Meil on õigus, kuid mitte kohustus, piirata oma toodete või teenuste müüki isikule, kelle geograafiline piirkond või jurisdiktsioon on seatud kahtluse alla. Me võime seda õigust kasutada individuaalselt ja iga juhtumi puhul eraldi. Meil on õigus piirata koguseid mingitel toodetel või teenustel, mida me pakume. Kõik kirjeldused toodete või hinnapoliitikast võivad muutuda igal ajal ilma ette teatamata Meie äranägemise järgi. Meil on õigus katkestada mis tahes toodete pakkumine igal ajal. Iga edasipakkumine toodetele või teenustele, mida kuvatakse sellel veebisaidil on rangelt keelatud.

Me ei garanteeri, et toodete ja teenuste kvaliteet, teabe või muu materjaliga seonduv või saadud kaup vastab teie ootustele. Samuti ei luba me, et mis tahes teenusega seotud vead saavad parandatud.

PUNKT 6 - ARVELDAMINE JA KONTO ANDMED

Meil on õigus keelduda Teiega seonduvatest tehingutest. Me võime, meie äranägemisel piirata või tühistada ostetud koguseid inimese kohta, leibkonnas või tellimuse kohta. Need piirangud võivad sisaldada tellimusi või samadel kliendikontol tehtavaid tehinguid, sama krediitkaarte ja/või korraldusi, mis kasutavad sama arve ja/või saatmise aadress. Juhul, kui me midagi muudame või tühistame tellimuse, siis me püüame sellest teatada, võttes ühendust e-posti ja/või arve aadress/telefoninumbril mis on tellimusel esitatud. Meil on õigus piirata või keelata tellimusi, mis näivad olevat tehtud vahendajate, edasimüüjate või levitajate poolt. 

Olete kohustatud andma kehtivad, täielikud ja täpsed ostu ja konto andmed, sooritamaks oste meie poest. Te nõustute värskendama oma kontot ja muud teavet, kaasa arvatud oma e-posti aadress ja krediitkaardi numbreid ja aegumiskuupäevi, et saaksime täita oma tehingute ja arvetega seonduvat Teiega nii nagu vaja.

Täpsemate üksikasjade jaoks, palun vaadake ka meie Tagastuspoliitika osa.

PUNKT 7 - MUUD VAHENDID

Me võime pakkuda Teile juurdepääsu kolmanda osapoolte vahenditele, mida Meil ei ole võimalik jälgida, puudub igasugune kontrolli ja sisuõigus.

Te saate aru ja nõustute, et pakume ka juurdepääsu sellistele vahenditele nagu "Nagu on" ja "Saadaval ka" ilma garantiita, esitluseta või igasuguste tingimusteta ilma igasuguse kinnituseta. Meil puudub vastutus, mis tuleneb või on seotud teie kasutada oleva kolmanda osapoole vahenditega.

Kõik teie kasutuses olevad vahendid sellel veebisaidil on täielikult teie omal vastutusel ja diskreetsed. Samuti peate tagama, et olete teadlik ja nõustute tingimustega, mis on antud kolmandatelt osapooltelt.

Samuti võime tulevikus pakkuda uusi teenuseid ja/või funktsioone veebilehe kaudu (sealhulgas uute vahendite ja viidete pakkumisi). Samad uued lisad ja/või vahendid on mõeldud koheseks rakendamiseks Kasutustingimustes.

PUNKT 8 - MUUD LINGID

Teatud sisuviited ja teenused, mis on Teenuse kaudu kasutatavad, võivad sisaldada kolmandate isikute materjale.

Muu lingid sellelt leheküljelt võivad teid suunata kolmanda osapoole veebisaitidele, mis ei ole Meie veebilehega seotud. Ei ole Meie vastutada kolmandate osapoolte veebisaitide läbivaatamist ja sisu selle täpsuse hindamiseks. Me ei garanteeri korrektsust ja Meil puudub vastutus kolmandate isikute materjalide või muude materjalide, toodete ja teenuste eest.

Me ei vastuta mis tahes kahju või kahjudega seoses ostmise või kasutamise kaupadel, teenuste, ressursside, sisu või muude tehingutega seost, mis on seotud kolmanda osapoolte veebisaitidega. Palun hoolikalt läbi lugeda kolmanda osapoole reeglid ja tavad. Veenduge, et mõistate neid enne kui teostate tehinguid. Kaebused, väited, muresid või küsimusi kolmanda osapoole toodetele, peate suunama otse kolmandatele osapooltele.

PUNKT 9 - KASUTAJATE KOMMENTAARID, TAGASISIDE JA MUUD ETTEPANEKUD

Kui Meie soovil saadate meile mõne kindla ettepaneku (näiteks võistlus/jagamismängude sissekandeid), või ilma meie soovituseta saadate mõne huvitava idee, ettepaneku, mõttekäigu või muud materjali, ning saadate selle kas läbi veebisaidi, emaili, postiaadressi või mis muu (kommentaarides), nõustute, et võime kasutada antud materjali igal ajal ilma piiranguteta. Seda muuta, kopeerida, avaldada, levitada, tõlkida ja muud moodi kasutada oma äranägemise järgi. Meil ei ole kohustuslik hoida ühtegi kommentaari konfidentsiaalsena. Samuti puudub meil kohustus vastutada ühegi kommentaari eest ning vastata ühelegi kommentaarile.

Me võime, kuid pole kohustust jälgida, muuta või eemaldada sisu, mille teeme kindlaks omal äranägemisel, et on ebaseaduslik, solvav, ähvardav, halvustav, laimav, pornograafilise/siivutu sisuga või muul viisil kahjulik, või rikub mis tahes poole isiklike õigusi.

Kinnitate, et teie kommentaarid ei riku kolmandate isikute õigusi, sh autoriõigusi, kaubamärki, privaatsust, isikupära või muud isiklikku ja/või varalist õigust. Lisaks nõustute, et teie kommentaaridel puudub laimav või muul viisil ebaseaduslik, kuritahtlik või kõlvatute materjalide sisu. Samuti mistahes arvutiviirus või muu pahavara, mis võivad kuidagi mõjutada teenuseid või seotud veebilehti. Teil on keelatud esitada vale e-posti aadress. Teeselda, et olete kellegi teine või muul viisil eksitada meid või kolmandaid osapooli oma kommentaaride sisus. Vastutate ainuisikuliselt Teie tehtud suvaliste kommentaaride ja täpsuse eest. Me ei võta vastutust Teie või kolmandate isikute poolt postitatud kommentaaride üle.

PUNKT 10 - ISIKUANDMED

Teie isikuandmete, mille te olete registreerimisel ja/või maksmisel sisestanud, kasutamist ja esitamist reguleerib meie privaatsuspoliitika.

PUNKTI 11 - VEAD, EBATÄPSUSED, PUUDUJÄÄGID

Aeg-ajalt võib esineda teavet meie veebilehel või teenustes, mis sisaldab trükivigu, ebatäpsusi või tegevusetust, mis võib olla seotud toote kirjelduste, hindade, kampaaniatega, pakkumistega, toote veokuludega, transiidi info ja saadavuse kohta. Jätame endale õiguse parandada kõik vead, ebatäpsused ja puudujäägid. Muuta, uuendada või tühistada tellimusi, kui mis tahes teave teenuste või seotud veebisaitidega pole täpne, igal ajal ilma ette teatamata (sealhulgas pärast seda, kui olete esitanud tellimuse).

Meil puudub kohustus uuendada, muuta või selgitada teavet teenuste või mis tahes seotud veebilehtedel. Sealhulgas hinnateave, välja arvatud seadusega nõutud. Peate värskendama alguskuupäeva teenustel või seotud veebisaitidel, näitamaks, et kogu teave teenusel või seotud veebilehtedel on muudetud ja/või uuendatud.

PUNKT 12 - KEELATUD TEGEVUS

On rangelt keelatud kasutada Meie veebisaiti või selle sisu järgnevalt : 1) Kuritegelikul eesmärgil 2) Kutsuda üles teisi- või panna toime ise mõni kuritegelik akt. 3) Rikkuda rahvusvahelisi, föderaalseid, piirkondlike või riiklike määruseid, eeskirju, seaduseid või kohalikke korraldusi. 4) Rikkuda või väärkohelda Meie isikuõigusi ja rikkuda neid ka teistel. 5) Ahistada, kuritarvitada, solvata ja kahjulikult laimamata, halvustada, ähvarda ja diskrimineerida soo, seksuaalse sättumuse, usutunnistuse, rahvuse, rassi, vanuse, rahvusliku päritolu või puude tõttu. 6) Esitada ebaõiget või eksitavat teavet. 7) Üles laadida või saata viiruseid või muud tüüpi pahatahtliku koodi(tarkvara), mis on või mida saab kasutada mis tahes viisil, mis mõjutaks funktsionaalsust või toimimist teenustel või mis tahes sellega seotud muudel veebilehtedel, või Internetil. 8) Koguda või jälgida teiste isiklikke andmeid. 9) Levitada rämpsposti. 10) Mis tahes rõvedal või ebamoraalsel eesmärgil. 11) Segada või kõrvaldada turvaelemente teenustel või sellega seotud muudel veebilehtedel, või interneti kaudu. Jätame endale õiguse lõpetada Teiega teenuse jagamise ja seda ka mis tahes Meiega seotud kodulehel, rikkudes ühtegi neis etteantud keeldudest.

PUNKT 13 - GARANTIIDEST LOOBUMINE; VASTUTUSE PIIRAMINE

Me ei garanteeri, kinnita ega taga, et meie teenuse kasutamine on katkematu, õigeaegne, turvaline või vigadeta.

Me ei taga, et tulemused, mis tulenevad teenuse kasutamisest on täpsed ja usaldusväärsed.

Te nõustute, et aeg-ajalt võime eemaldada teenuse määramata aja jooksul või loobuda teenusest igal ajal etteteatamiseta. 

Nõustute, et Teie teenuste kasutamine või kasutusele andmine on Teie enda vastutusel. Kõik tooted ja teenused saadetud teile teenuse kaudu, (välja arvatud selgesõnaliselt öeldud meie poolt) mis on märgitud "Nagu on" ja "Saadaval ka", võivad olla ilma esituseta, garantiita või mingite tingimusteta. 

Mitte mingil juhul MARK SCRUB, Meie direktorid, ametnikud, töötajad, tütarettevõtted, agendid, töövõtjad, internid, tarnijad, teenuseosutajad või litsentsiaarid ei vastuta mis tahes kahju, kahjunõude või otsese-, kaudse-, tahtliku- kahju eest. Sealhulgas tulu, kaotatud tulu, säästude kaotamise, andmete kadumise, asendamise kulude või kahjudele sarnaste sündmuste eest. Ka lepingu alusel, lepinguvälise kahju (sealhulgas hooletuse) või mingil muul viisil mis tahes teenuse või toodete kasutamisest tulenevast kasutusest. Teenuse kasutamise või muude kuidagi toodete/teenustega seotud kasutamisel, sealhulgas kuid mitte ainult, kõik vead ja puudujäägid, mis on tekkinud mis tahes sisu või kahjude eest, mis tekkinud teenuse või sisu(või toote) postitamisel toimunud, või on kasutamise tagajärjel tekkinud. Kuna mõned riigid või regioonid ei luba kahjudest või piirangutest vastutuse keeldumisest juhtuvate või juhuslike kahjude suhtes, siis sellistes riikides või piirkondades piirdub meie vastutus maksimaalses seadusega lubatud võimuses.

PUNKT 14 - KAHJU HÜVITAMINE

Te nõustute hüvitama, kaitsma ja hoidma puutumatuna MARK SCRUB EN, tütarettevõtted, partnerid, ametnikud, direktorid, töötajad, töövõtjad, litsentsiaarid, teenuseosutajad, alltöövõtjad, tarnijad, internid ja töötajad. Puutumatuna igasugustest nõuetest ja nõudmistest, sealhulgas ka advokaatidest ja nende tasunõuetest, mis on tehtud ka kolmandate osapoolte tõttu. Lisaks ka dokumentide rikkumisest tulenevad asjaolud, või teie poolne seaduserikkumine ja kolmanda osapoole õiguste rikkumine.

PUNKT 15 - ERALDATAVUS

Juhul kui mis tahes säte või määrus nende kasutustingimused on määratud ebaseaduslikuks, kehtetuks või mittejõustatavaks, kohaldatakse vastavat sätet/määrust ja on täidetavad võimalikult suures ulatuses, kui on seadusega lubatud. Siiski mittejõustatavaks langenud osa loetakse kehtetuks või kaotatakse nendest kasutustingimustest. Selline otsus ei mõjuta kehtivust ja rakendatavust muudel ning ülejäänud sätetel ja määrustel.

PUNKT 16 - LÕPETAMINE

Enne lepingute lõppemise tähtaega tekkinud poolte vastutus ja kohustused jäävad jõusse käesoleva lepingu lõpetamise ajani igaks otstarbeks.

Kasutustingimused kehtivad ka kuni lepingu ja koostöö lõpetamiseni teie või Meie poolt. Võite lõpetada teenuste kasutustingimuste järgimise igal ajal teatades Meile, et te ei soovi enam meie teenuseid kasutada või millal soovite lõpetada Meie kodulehekülje kasutamise.

Kui otsustame või kahtlustame, et te olete rikkunud mis tahes kinnitatud sätteid, võime me ka  käesoleva lepingu lõpetada igal ajal ilma ette teatamata ja vastutate ka kõikide pooleli olevate tehingute/lepingu tingimuste/maksete eest ja seda kuni lepingu lõppemiseni. Siiski enda soovile vastavalt võime keelata Teile juurdepääsu meie teenustele (või selle osadele).

PUNKT 17 - LEPING

Kui meil ei õnnestu mingist õigusest või kohustusest kinni pidada, ei tähenda see Teile vastavatest õigusest või kohustustest loobumist.

Kasutustingimused ning poliitika, samuti Meie poolt postitatud sellel veebilehel või seoses kasutus reeglid on samuti leping. Mõistmine teie ja meie vahel ning kehtivad kõik varasemad või samaaegsed kokkulepped, teabevahetus ja ettepanekud, kaasa arvatud suulised või kirjalik lepingud Teie ja Meie (sealhulgas, kuid mitte ainult teenuse kasutamise varasemate versioonide kasutustingimused) vahel.

Kõiki ebaselguseid antud kasutustingimustes ei saa tõlgendada vastulausetena lepingu koostaja poolele.

PUNKT 18 - KEHTIVAD SEADUSED

Neid kasutustingimusi ja eraldi kokkuleppeid, millega kooskõlas me pakume Teile teenuseid ja tooteid, reguleeritakse ja tõlgendatakse kooskõlas seadustega, mida reguleerib Forward Group, Čajakova 36, Bratislava SK 83101.

PUNKT 19 - TEENUSE KASUTUSTINGIMUSTE MUUDATUSED

Kõige uuemat versiooni Kasutustingimustest, saate sirvida sellel lehel alati, endale sobival ajal.

Jätame endale õiguse uuendada, muuta või asendada iga osa Kasutustingimustest, seda tehes värskete postituste ja/või muudatustega oma veebilehel. Muudatuste jälgimiseks, palume end hoida kursis veebilehel toimuvaga. Kui jätkate kasutamist meie veebilehel, nõustute automaatselt ka juba muudetud Kasutustingimustega.

PUNKT 20 - KONTAKTANDMED

Kui Teil on Kasutustingimuste kohta küsimusi, siis saatke meile kiri aadressile: info@markscrub.ee