Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Privaatsus ja turvalisus

PRIVAATSUS JA TURVALISUS

----

PUNKT 1 - MIDA ME SINU ANDMETEGA TEEME?

Kui te tellite midagi meie poest, siis osa ostu- ja müügiprotsessist on teie isikuandmete kogumine, nagu näiteks nimi, aadress ja e-posti aadress. Samuti jõuab meieni sinu IP- aadress sel ajal kui sa meie e- poodi sirvid, selleks, et me saaks infot sinu veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi kohta.

Reklaam e-posti teel (kui on kohaldatud): Me võime saata teile kirju meie poe kohta, uute toodete ja muude uuenduste kohta, kui meil on selleks teie luba. 

PUNKT 2 - NÕUSOLEK

Kuidas te minu nõusoleku saate?

Kui te edastate meile enda isikuandmed, et tehing lõpule viia, kinnitate oma krediitkaardi informatsiooni, annate tellimuse sisse, valite tarneviisi või tagastate oma tellimuse, siis me võtame seda kui nõusolekut, et teie andmeid koguda ja neid ainult tellimusega seotud põhjustel kasutada. Kui me palume teie andmeid mõnel muul põhjusel, nagu näiteks turundus, siis me palume otse kas teie nõusolekut või pakkume teile võimalust öelda ei.

Kuidas ma saan enda nõusoleku tagasi võtta?

Kui te muudate oma meelt peale seda kui olete meile loa andnud, siis te saate oma nõusoleku tagasi võtta igal ajal kontakteerudes meiega: info@markscrub.ee

PUNKT 3 - AVALDAMINE

Me võime teie isikuandmeid avaldada kui see on nõutud seaduse poolt, või kui te rikute meie kasutustingimusi.

PUNKT 4 - SHOPROLLER 

Meie poodi haldab Shoproller. Nad kindlustavad meid e-kaubanduse platvormiga, mis võimaldab meil teile tooteid ja teenuseid müüa. Teie andmed on salvestatud läbi Shoprolleri andmete kogumise, andmebaaside ja läbi üldise Shoprolleri taotluse. Nad hoiustavad teie andmeid turvalises serveris, mis on kaitstud tulemüüriga.

PUNKT 5 - MUUD TEENUSED

Üldiselt meie kasutuses olevad kolmandate osapoolte teenusepakkujad ainult koguvad, kasutavad ja avalikustavad teie informatsiooni vaid vajalikus ulatuses, et võimaldada neil täita nende poolt pakutavate teenuste kasutamist meie veebilehel.

Kuid teatud kolmanda osapoole teenusepakkujatel, nagu näiteks maksetevahendajad ja muud maksetehingute protsessorid, on oma privaatsuspoliitika teabe suhtes, mida peame neile võimaldama teatud maksete korral.

Nende pakkujatega seotud tehingute maksepoliitikaga tutvumiseks soovitame lugeda nende privaatsuspoliitikat nende endi veebilehtedelt, et saaksite aru, mil viisil Teie isikuandmeid antud teenusepakkujad käsitlevad.

Eriti soovitame meeles pidada, et teatud pakkujad võivad asuda või omada vahendeid ka teistes riikides, linnades ja piirkondades, mis ei asu ega ole seotud Teie ega Meie asutustega. Kui te otsustate jätkata tehingutega, mis hõlmavad teenuseid kolmanda osapoole teenusepakkujatega, siis teie andmeid võidakse kasutada vastavalt kohalikele seadustele, olenevalt teenusepakkujate asukohast.

Kui lahkute meie veebipoest või suunatakse teid edasi kolmandate osapoolte veebilehtedele, ei ole te enam seotud meie veebilehe privaatsuspoliitikaga ega ka kasutustingimustega.

LINGID:

Kui klõpsate linkidele meie veebipoes, võidakse teid suunata edasi teistele veebilehtedele. Me ei ole vastutavad privaatsuse tagamise eest teistele veebisaitidele ja soovitame teil lugeda nende veebilehekülgede oma privaatsusteateid.

GOOGLE ANALYTICS: 

Meie pood kasutab Google Analytics programmi, mis aitab meil teada saada ja uurida, kes külastab meie veebilehte ja mis lehekülgi vaadeldi.

PUNKT 6 - TURVALISUS

Selleks, et kaitsta teie isikuandmeid, võtame kasutusele mõistlikud ettevaatusabinõud ja järgime tööstuse parimaid tavasid veendumaks, et teie isikuandmed ei ole läinud kaduma, neid pole väärkasutatud, nendele puudub juurdepääs, neid pole avalikustatud, muudetud ega hävitatud.

PUNKT 7 - NÕUSOLEK VASTAVALT VANUSELE 

Nõustudes Kasutustingimustega kinnitate, et olete täisealine, vastavalt oma riigi ja elukoha seadustele ja annate oma nõusoleku seda veebilehte külastada ka oma olemasolevatel alaealistel ülalpeetavatel.

PUNKT 8 - MUUTUSED PRIVAATSUSPOLIITIKAS 

Me jätame endale õiguse muuta käesolevat privaatsuspoliitikat igal ajal, nii et palume teil hoida end kursis ja vaadata seda sageli. Muudatused ja selgitused hakkavad kehtima kohe kõikidel postitustel meie veebilehel. Kui me peaksime selle valdkonnas (privaatuspoliitika) olulisi muudatusi tegema, siis avaldame need uuendused ka siin lehel, et saaksite nendega tutvuda. Seda selleks, et saaksite olla teadlik millist teavet me kogume, kuidas me seda kasutame ja millistel asjaoludel (kui üldse) me seda kasutame ja/või avaldame. 

Kui meie pood on omandatud või ühendatud teise firmaga, võidakse teie informatsioon edasi anda uutele omanikele, et saaksime teile jätkuvalt müüa ja pakkuda oma tooteid ning teenuseid. 

KÜSIMUSED JA KONTAKTANDMED

Kui soovite : juurdepääsu, parandada, muuta või kustutada isikuandmeid mida teie kohta omame, esitada kaebuseid või lihtsalt soovite lisateavet, siis võtke võtke meiega julgelt ja esimesel võimalusel ühendust aadressil info@markscrub.ee